Esenyurt Uygun Web Tasarım
Uygun Web Tasarım

Esenyurt Uygun Web Tasarım

Kişi veya kurumları tanıtmak için internet tarayıcıları tarafından görüntülenebilen özel tasarımlardır. Bu tasarımlar, klasik grafik tasarım çalışmalarından farklı olarak tarayıcılar tarafından okunabilen HTML'ye çevrilmelidir. 

Esenyurt Uygun Web Tasarım'ın Önemi
Esenyurt Uygun Web Tasarım, kurumlar ve bireyler için her zaman birincil ve resmi bilgi kanalı olmuştur. İnternet hızının artmasıyla birlikte, yalnızca metin içeriği değil, zengin medya deneyimi (Rich Media Uygulamaları), videolar ve yüksek çözünürlüklü fotoğrafları tüketicilere ulaştırmak daha kolay hale geldi. Böylelikle birçok kişi web sayfalarından istediği bilgileri evinden çıkmadan dilediği zaman alabilmektedir. Tüketici tarafındaki bu devrime ZMOT (Zero Moment of Truth) adı verilir. Bu nedenle kurumlar internette en iyi ve en etkili olmak için web tasarım yatırımlarını artırdılar.

Sizde Esenyurt Uygun Web Tasarım'dan yararlanıp  Web Sitesi İsterseniz, 0539 596 53 87 numarasını ister arayıp, Whatsapp'dan yazabilirsiniz.

Esenyurt Uygun Web Tasarım (Web Sitesi) Nasıl Yapılır?
Web sitesi yapım işi çok kısa sürede ve makul maliyetlerle yapılabileceği gibi uzun çabalar, uzun süre ve yüksek maliyetlerle de yapılabilir. Bu tamamen işletmenin bu işe verdiği değerle ilgili. Örneğin, hazır temalar kullanarak bir web sitesi kurmaya istekli iseniz, 100 USD'nin altında tema ücreti ve bu temanın uygulanmasıyla sınırlı çok küçük bir bütçeyle web sitesi yapabilirsiniz. Ancak bu işi özgün bir tasarım ve kaliteli bir kod yapısı ile oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki adımları içeren uzun bir süreç ve maliyete katlanmanız gerekiyor.

Web Tasarım Üretim Adımları:

  1. Proje Tasarımı (Özet, Rakip analizi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Bilgi mimarisi tasarımı)
  2. Grafik Tasarım
  3. HTML / CSS Kodlaması
  4. CMS Entegrasyonu / Yazılım Çalışmaları
  5. Test

0 Yorum Var
Yorum yapabilirsiniz.

Email adresiniz gizli kalacaktır.

hakkımda
Merhaba, ben Umut Tamirci

Sizde uygun fiyatlara web sitesi yaptırmak istiyorsanız buradan bana ulaşabilirsiniz.

Whatsapp : 0539 596 53 87

Kategoriler
E-Bültene Abone Ol!

Attığımız son yazıdan ilk sen haberdar olabilirsin.